Przejdź do głównej zawartości

PIERWSZY POST


Witam blogosferę!

Nie od dziś wiadomo, że najtrudniejszy jest pierwszy krok. Tak właśnie jest i tym razem kiedy zabieram się za pisanie pierwszego posta, jednak ja postawiłam przysłowiową kropkę nad i, a Wy?


Mam na imię Kasia i jestem autorką tego oto bloga, który będzie połączeniem kilku dziedzin. Trochę fotografii, kosmetyków, paznokci i pewnie dużo innych różności. Będziecie mogli również kupić moją autorską biżuterię.

Zapraszam do obserwacji, komentowania i dalszego blogowania ze mną!
Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

PREPARATY DO USUWANIA SKÓREK - RANKING

Dziś przychodzę do Was z postem na temat preparatów do skórek. W moim rankingu znalazły się cztery, które aktualnie posiadam i używam. Teraz chciałbym się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami na ich temat.

DROGERIE KONTIGO I ICH MARKI WŁASNE

Miałam tę przyjemność wygrać w grudniu u Agu Blog kosmetyki tej firmy. Dlaczego dopiero teraz je pokazuję? Bo miałam dużo czasu by się z nimi dobrze zapoznać, a poza tym nie miałam robić posta na ich temat. Dopiero niedawno stwierdziłam, że może jednak coś naskrobię :).

BIELENDA MAGIC BRONZE BRĄZUJĄCA PIANKA DO CIAŁA

Lato w pełni! A jak lato to i brąz na skórze. Czasem jednak trudno jest nam się opalać, bo np. nie mamy czasu, albo co gorsze gdy czas jest to nie ma pogody, albo po prostu ciężko naszej skórze to idzie (moja tak ma). Wtedy warto sięgnąć po słońce z butli! :)